Kolaylığına İnanamayacağınız Tunus İşi Model

Tunus işi modeller şiş ile örmeyi sevenler için çok tercih edilen bir tekniktir. Bu teknik ile bugüne kadar birçok model tasarlanmış, tasarlanan modelleri kullanarak birbirinden güzel ürünler ortaya çıkarılmıştır. Genelde şiş kullanarak örmek çoğu kişiye zor veya sıkıcı geldiği için tığ işi kadar çok tercih edilmez.

Genelde tığ işi kullanan kişiler tarafından şiş ile örülen modellerin zor olduğu gibi bir düşünce mevcut. Fakat tığ işi modellerde de hem zor hem de kolay modeller vardır.

Bugün tüm algıları yıkacak ve çoğunuzun hoşuna gidecek tunus işi bir model ile karşınızdayız. Daha önce şiş ile örgü örmediyseniz bile hiç zorlanmayacaksınız.

Papatyanın El İşi Dünyası Youtube Kanalı anlatımı ile beğeninize sunacağımız bu modeli yelek, battaniye hırka gibi çoğu örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Güzel model ve anlatımından dolayı Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bunun gibi anlatımların devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Sitemize göz atarak bebek ve yetişkin örgüleri, çeyizlik örgüleri, çanta modelleri, pratik bilgiler ve yemek tarifleri gibi birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere…

Kolaylığına İnanamayacağız Tunus İşi Model Anlatım Videosu ;

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ