Kombin Yapma Önerileri

Kombin Yapma Önerileri

Özellikle çalışan kadınların en büyük sorunu olan kıyafet tercihi ve kombin yapma ile ilgili önerilerimize göz atıp ilham alabilirsiniz.

Çalışan kişiler iş yerine giderken her gün kıyafetlerine özen göstermek zorundadır ve uyumlu kombinlere ihtiyaçları vardır. Her gün kombin yapmak farklı kıyafetler giymek zorlu bir süreçtir. Sürekli yeni kıyafet almak ekonomik açıdan zorlayacağı için doğru kombin yapmayı öğrenmek gereklidir. Kombin yaparken kıyafetlerin, renklerin uyuma dikkat etmek gerekir. Ayrıca hangi tarza sahip olduğunuz veya hangi tarzda kombin yapmak istediğiniz de önemlidir. kıyafet seçiminin mutlaka vücut tipine uygun, trende uygun seçilmesi gerekir.

İşyeri Kombinleri

Ofiste veya çalıştığınız yerde giymek için kombin önerisi arıyorsanız ilk olarak dolabınızda neler olduğunu gözden geçirin. İşyeri kıyafeti denilince çoğu kişinin aklına hep resmi kıyafetler gelir. Fakat spor ve klasiği birleştirip de ortaya güzel kombinler çıkarabilirsiniz. Size fikir olması açısından aşağıda bulunan örnekleri inceleyebilirsiniz.

Günlük Kombinler

Herhangi bir yere çıkarken genellikle günlük kombinler tercih edilir. Günlük kombinler diğerlerine göre daha kolay yapılabilen kombinlerdir. Bir kot bir tişört ile kolayca kombin yapabilirsiniz. Önemli olan sezonun hit parçalarını bilip doğru kombin yapmaktır. Günlük kombinlerinizde her mevsim kullanabileceğiniz beyaz ayakkabılara, yan çantalara mutlaka yer vermeye özen gösterin. Gömlekler, basic tişörtler yaz aylarında kotlarla, taytlar ve etekler ile güzel kombin yapabileceğiniz parçalardır. Günlük kombin örneklerine bakıp fikir sahibi olabilir ve kendinize göre uyarlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ