Köpek lif yapımı

Köpek lif yapımı

Köpek lif yapımı hayvan temalı yeni tasarım lif modellerini siz değerli takipçilerimizle buluşturmaya ve beğenisine sunuyoruz.

Lif modellerinde sınır tanımayan hanımlarımız yeni tasarımlar üretmeye devam etmektedirler. Köpek lif örneğimiz ufaklıklar için banyo arkadaşı olacaktır.

Çeyizlik lif modeli arayanlar için farklı bir lif modeli olan köpek modelimizi yapabilirsiniz. Diğer lif örneklerimiz için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak istediğiniz lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Banyo lifleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde modelimiz oldukça tercih edilebilecek ve bol sipariş alabilecektir. Yeni lif modellerine canımanne.com sayfasını ziyaret ederek bulabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olması yeni öğrenen hanımlarımız için oldukça yardımcı olacaktır. En güzel lif modellerinde tekrar buluşmak üzere hoşçakalın

Köpek lif yapımı

Yıldız tekniği ile çalışılmıştır.

Toplamda 6 dilimidir.

Dikişsiz bir lif modelidir.

7 Numara tığ kullanımı, makas

3 Zincir çekip başlıyoruz. Zincire batıp 3 lü dolgulu fıstık uygulaması yapıyoruz. İlk olarak kapalı fıstık yapıp sonrasında açık fıstık yapıp 2 li kapatıyoruz. Artırma yaparak devam ediyoruz. Üçgen dilim hazırlıyoruz. Farklı renkle köpek figürünü uygulayıp göz, burun, detaylarını yapılmaktadır. Bu şekilde toplamda 6 dilim hazırlıyoruz. Detaylı anlatım için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarım devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Köpek lif yapımı VİDEO ANLATIM

Sibeller örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ