Küçük Bir Düğme ile Neler Yapılabilir?

Küçük Bir Düğme ile Neler Yapılabilir?

  Düğme ile yapılmış birbirinden şık tasarımlar ve etkinlikler mevcuttur. Renk renk düğmeler kullanıldıkları etkinlik ve tasarımlara renk ve ahenk katmaktadır. Düğmeleri birçok parça da veya tasarımda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Düğme ile tablolar yaparak evlerinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Rengarenk düğmeler ile yapmış olduğunuz şık tablolar eminim sizinde salonunuza farklı bir hava katacaktır. Ev dekorasyonunuza renk katmak için iyi bir fikir olabilir. Odanız için düğmeden süslemeler yapabilirsiniz. Kalın kartonun üzerine kalem ile isminizi yazarak daha sonra üzerinden düğmeler ile kaplayabilirsiniz. Odanız için şık bir dekora olabilir. Salonunuz veya holünüz için birbirinden şık çerçeveler veya aynalar yapabilirsiniz. Boş çerçevelerin dışını düğmeler ile süsleyerek içlerine resim veya ayna koyarak kullanabilirsiniz.

Havlu kenarlarında veya mutfak peçetelerinde düğmeleri kullanarak daha şık ve sevimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Farklı formlarda ve boyutlardaki düğmeleri kullanarak birbirinden şık ve farklı kolye, küpe, bileklik yapabilirsiniz. Her bayanın rahatlıkla yapabileceği bu tasarımları sizde evinizde yaparak değerlendirebilirsiniz. Okul öncesi etkinlerinde çocuklarınız ile yaptığınız etkinlik ve tasarımlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çocuklarınız ile geçirdiğiniz vakitlerde yaptığınız etkinlerde düğme ile çeşitli aksesuarlar yapabilirsiniz. Saat yapımında, bebek yapımında veya resim yapımında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca düğmeleri amigurumi oyuncak yapımında da rahatlıkla kullanabilir ve değerlendirebilirsiniz.

Düğmelerden yapılmış tokalar veya saç bantları yapabilirsiniz. Eminim ki rengarenk düğmeler ile yapılmış bir saç bandı çocuğunuzun da oldukça hoşuna gidecektir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ