Küçük Muskalı İğne Oyası Yapılışı

Küçük Muskalı İğne Oyası Yapılışı

Küçük Muskalı İğne Oyası Yapılışı iğne oyası sevenler için havlu kenarında harika tasarım olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Havlu kenarında şıklığı yakalamak isteyen hanımlarımız için çok değişik ve yapımı oldukça kolay olan küçük muskalı iğne oyasını paylaşıyoruz.

Çeyiz için oldukça şık ve havalı olan havlu kenarı iğne oyasını annelerimiz çok seveceklerini düşünüyorum. Küçük tek misafir havlu çeşitleri içinde yapabilirsiniz, bir çok takım havlular için de kız çeyizi iğne oyası ile süsleye bilirsiniz.

İğne oyası yapımı bana göre çok değerli bir el işi olarak düşünüyorum. Benim öğrenmediğim ama annemin harika yaptığı bir çok el emeği göz nuru iğne havlu yapılışları var.

Sizler bu güzel el işini video anlatımımdan kolayca öğrene bilirsiniz. Detaylı anlatımlı olarak yapımını kolaylıkla öğrene bileceğiniz küçük ama çok hoş havlu kenarı modelimizi hadiye edeceğiniz arkadaşlarınıza yapabilirsiniz. Yeni güzel iğne oyası modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın..

      ⇓    

İğne oyası, havlu kenarı, iğne oyası yapılışı ve daha fazlası için linkimize tıklayarak farklı modellere ulaşa bilirsiniz. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınız video anlatımlarımızın devamlılığı için sizlerin destekleri paylaşımları bizler çok önemlidir..

Küçük Muskalı İğne Oyası Yapılışının video anlatımlı olarak buradan izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

blank

Küçük Muskalı İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ