Küçük Prensesler İçin Harika Etek Modeli

Süslenmek, güzel kıyafetler giymek kadınların doğuştan gelen özelliklerindendir. Düğünler ve bayramlar gibi gündelik hayatlarında da güzel görünmek için çabalarlar. Küçük kız çocuklarımız için de en güzel hediye rengarenk kıyafetler ve çeşit çeşit tokalardan başka ne olabilir ki?

canimanne.com ailesi olarak istekleriniz doğrultusunda harika bir etek modeli hazırladık. Anlatım videosu sayesinde hiç zorlanmadan kısacık bir zamanda yapacağınızı düşünüyoruz.

Eteği yaparken iki farklı renk pamuklu yumuşacık ipler kullandık. 100g da 250 metre uzunluğundaki iplerle ve bu iplere uygun 2.50mm lik bir tığ ile çalıştık. Sizler de kullandığınız ipin bandrolundan ipi örmek için uygu olan tığ ve şiş numaralarına ulaşabilirsiniz.

Eteği yaparken kullandığınız ip kalınlığına ve dokusuna uygun tığ numarası tercih etmeniz gerekmektedir. İpe uygun numara tığ ve şiş bilgilerini genellikle ipin kağıt amblajında bulabilirsiniz.

Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak istediğiniz aradığınız her şey için sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz.  Anlatım videolarının devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Küçük Prensesler İçin Harika Etek Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ