Kurdelalı Yuvarlak Kolay Lif Yapılışı

Kurdelalı Yuvarlak Kolay Lif Yapılışı

Kurdelalı yuvarlak kolay lif yapılışı altı dilimden oluşan beyaz renk ip ile yıldız tekniği dediğimiz uygulama ile lif modelimizi hazırlıyoruz. Boyutunu büyüklüğünü kendinize göre hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz ip renk seçimi ile kenarına oya detayını uyguladıktan sonra orta kısmını güzel çiçek modeli hazırlayıp dikelim son olarak kurdela geçirip lif modelimizi bitirmiş oluyoruz. Burada zemini isterseniz beyaz yerine farklı renk yaparak kurdela rengini beyaz kullanabilirsiniz. Model farklı renkler için oldukça uygundur. Yeni lif modeli arayanlar ve öğrenmek isteyenlerin tercih edebileceğini düşünüyoruz. Detaylı anlatımı videomuzda mevcuttur.

Farklı lif modelleri için sitemizde örgü modelleri kısmına tıkladığınızda lif modelleri yazısı çıkmaktadır. Lif modellerine tıklayıp birçok modeli bulabilirsiniz. Takım lif modellerinden yeni tasarım lif örnekleri mevcuttur. Ayrıca bizleri sosyal medyadan youtube kanallarımızı takip ederek yeni örgü modellerini daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Kurdelalı Yuvarlak Kolay Lif Yapılışı

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Bu ve bunun gibi çok daha fazla anlatımlar için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı ve hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzan’ın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kurdelalı Yuvarlak Kolay Lif Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ