Kurdele Nakışı Havlu Modelleri

Kurdele Nakışı Havlu Modelleri

Klasik nakış dışında daha farklı bir çalışma denemek isterseniz kurdele nakışı tam da size göre. Farklı tarz denemek isteyen tüm hanımlar için son derece kol ay olan kurdele nakışını mutlaka denemelisiniz.

Kurdele nakışı havlu modelleri alternatifleri, katalog, internet yada hayal gücünüzün enginliği ile de doğru orantıda genişletilebilir. Tasarım harikası bu havluları sevdiğiniz bir arkadaşınıza, eş yada dostunuza götürdüğünüzde inanın çok mutlu olacaklardır. Kendilerini özel hissedeceklerdir.

Nakışlı havlu kenarı modelleri öyle çok çeşitlilik gösteriyor ki. Son zamanlarda tüm mağazalarda, dekorasyon eşyası satılan mağazalarda nakışlı Havlu modelleri, havlu satan tüm şık mağazalarda havlu kenarı modelleri bulmak mümkün.

Fazla param var ve nereye harcayacağımı bilemiyorum diyorsanız o zaman evde çok ucuza mal edeceğiniz kurdele nakışlı havluyu piyasadan ederinin birkaç katı fazlasına alın. Biz hiç tutmayalım. Ama hem el emeğim olsun hem de istediğim kurdele ve havluya tasarımı ben yapayım diyorsanız, buyurun. Değişik havlu kenarı modelleri arasında çeşitli renk ve modeller mevcut. Havlunuzun rengi ve modeline göre tasarlayabilirsiniz. Üzerindeki desenlerin tam üstüne gelecek şekilde kurdeleleri yerleştirebilirsiniz. Peki nasıl yerleştirilir? İstediğiniz renk kurdeleleri almanız yeterli olacaktır. Tül kurdeleler son derce revaçta. Hem ışıltılı bir görünüm sağlıyor hem de hafif. Bunun dışında isteğe bağlı olarak Kurdele Nakışı Havlu için farklı renklerdeki kadife kurdeleler de tercih edilebilir. Farklı model ve boyutlarda güller , çiçek motifleri elde edebilirsiniz. Karanfil şeklinde dantel havlu kenarı modelleri elde edebilirsiniz.  Elde ettiğiniz kurdeleleri havluya itina ile dikiniz. Farklı renklerde havlular son derece estetik duracaktır. Yapımı da son derece kolay olan bu havluları banyonuzda sergilerken keyif alacak, elinizi, yüzünüzü silmek istemeyeceksiniz. Ama unutmayın, artık sitemizden öğrendiniz, istediğiniz kadar yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ