Kutu Teknik Kare Lif Modeli

Lif modelleri anneannelerimizden miras bir örgü türü olsa da , günümüzde sık kullanılan sosyal medya ve kolayca paylaşılan modeller sayesinde epeyce gelişmiş ve modeller çoğalmıştır. Farklı tasarımlarla katoloğunu oldukça genişleten lif modellerinin bazılarının yapımı kolay olsa da bazı modeller bizi zorlayabilir.

Günümüzde anlatım videoları sayesinde zor modelleri yaparken bile çok zorlanmıyoruz. Bugün de sizin için yapımı çok kolay kutu tekniği kare bir lif modelinin anlatımını sunacağız.

Genellikle çeyizler için hazırlanan liflerin birçok farklı ve güzel modelini sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımızda paylaşacağımız kolay kutu teknik lif modelinin anlatım videosunu ise Örgü Hayatım youtube kanalından sizlerle buluşturuyoruz.

Bu güzel ve yeni modelini çeyizler için hazırlayabilirsiniz . Siparişler alarak satış yapabilirsiniz. Hediyelik olarak ve takım halinde de hazırlayabilir , güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kutu teknik kare lif modelimizin yapımında 3 farklı renk lif ipi kullandık. Tığ numarasını ise siz ipinizin dokusu veya kalınlığına göre tercih edebilirsiniz. Videoda 8 numara bir tığ kullanılmıştır.

Lif modelinin yapılışı ve aklınıza takılan detaylar için aşağıya anlatım videosunu ekledik. Güzel anlatımı için de Örgü Hayatım youtube kanalına teşekkür ediyoruz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Kutu Teknik Kare Lif Modeli Anlatım Videosu ;

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ