Kuzu lif modeli yapımı

Kuzu lif modeli yapımı ister çeyizlik veya hediye olarak yapabileceğiz bir modeldir. Farklı olarak hayvan teması işlenmiştir. Kuzu lif modelinizi çocuklarınız içinde en güzel banyo arkadaşı olabileceğini düşünüyoruz.

Lif modelleri günümüzün en popüler el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışları yıldız tekniği, kutu tekniği ve fıstık uygulaması üzeri yapılan bir örgü tekniğidir. Modeline göre çiçek detayı, hayvan teması veya sade olarak birbirinden güzel modelleri bulunmaktadır.

Lif yapılışları çeyizler içinde oldukça önemlidir. Takım lif modelleri, yuvarlak, kare, uzun, gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. Annelerimiz bir çok modeli kendileri yapabiliyorken bazı kesimde sipariş olarak yaptırmaktadır. Hanımlarımız içinde el emeği ev bütçesine fayda sağlamaktadır. Sipariş alan hanımlarımız içinde sayfamızda çok şık lif modelleri bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Yeni farklı lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kuzu lif modeli yapımı

Kuzu kuzu lif modeli yapılışı

Lif modelinin yapılışı için 4 renk lif ipi kullanıyor.

Zemin papatya zemin olarak yeşil renk yapılıyor.

6 Tane beyaz kalp yapılıp üzerine kuzunun başı ve fiyonk yapılıyor isterseniz fiyonkları her birini ayrı renk de yapabilirsiniz ayaklarını yaparak kuzumuzu tamamlanıyor ve kalpler zemin üzerine dikiliyor yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir..

Kuzu lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

https://youtu.be/hhuD4U0HMwU
Lifperisi arzu kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ