Lif Modeli Yıldız Tekniği Nasıl Yapılır ?

Merhaba sevgili arkadaşlar canımanne YouTube kanalımıza hoşgeldiniz.

Bu videomuz da size lif’in temel tekniklerinden olan yıldız lif tekniğini anlattık. Bildiğiniz gibi lif’in birkaç örülüş tekniği vardır. Bu tekniklerden birisi olan yıldız lif tekniği genellikle en çok tercih edilip kullanılan tekniktir.

Lif Modeli Yıldız Tekniği Nasıl Yapılır ? yeni başlayan arkadaşlarımız için oldukça faydalı olabilecek bir video çalışması olarak düşündüğümüz lif modeli yıldız tekniği nasıl yapılır diyenler için harika bir video beklemektedir. Lif modelleri oldukça fazla yapılan bir el işidir. En çokta yıldız tekniği uygulanmaktadır. Hiç bilmeyenler içinde çok gerekli olduğunu düşündüğümüz yıldız tekniği nasıl yapılır sorularına cevap olarak video anlatımını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bir çok arkadaşımız el işlerine oldukça meraklılar ve yeni yeni öğrenmeye çalışan kesim içinde elimizden geldiğince lif modellerinin tekniklerini anlatmaya çalışacağız. Umarım oldukça sizler için faydalı olacaktır. Yeni video anlatımlarda buluşmak üzere hepinize çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Hoşçakalın..

Lif Modeli Yıldız Tekniği Nasıl Yapılır ?

Lif modeli yıldız tekniği detayları

Videomuz da Yıldız lif tekniği yapılışını detaylı bir şekilde anlattık. Bu videomuzun ardından basamak basamak lif nasıl örülür, model nasıl yapılır artırma eksiltme vs. pek çok konu ve modellerle yine sizlere yeni videolar hazırlayacağım.

Şimdilik malzeme olarak tek renk lif ipi ve lif ipimize uygun numarada tığ kullandık.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz ve yorumlar kısmından her türlü görüş öneri isteklerinizi bizlere ulaştırabilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Şimdi videomuzu birlikte izleyelim ve lif nasıl örülür birlikte öğrenelim tüm lif sevenlere şimdiden kolay gelsin

Lif modelleri, lif modelleri ve teknikleri, tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni veya paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Lif modeli yıldız tekniği nasıl yapılır ? VİDEO ANLATIM

blank
Lif Modeli Yıldız Tekniği Yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ