Meyve Desenli Lif Modelleri

Banyolarınızı canlandıracak görünüşleri oldukça güzel olan en güzel meyve desenli lif modelleri örneklerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Lifler hemen hemen her evde herkesin kendine özel en az birer tane olan temizleme bezleridir. Örgüler ile yapılan liflerin değişik modelleri bulunur. Lif modellerini örerken kendi zevkinize göre işleyebilirsiniz. Çiçek, meyve, kalp, diğer desenleri rahatlıkla lif modellerinin süslemesinde kullanabilirsiniz.

Meyve desenli lif modelleri arasında özellikle elma, çilek, kiraz gibi meyveler daha sık yapılmaktadır. Kız çocuklarınız için meyve desenli lif modellerini örebilirsiniz. Renk renk örebileceğiniz meyve desenli lif modellerini işlerken kullandığınız ipe de dikkat etmeniz gerekir. İp seçiminizin yumuşak olması vücudun tahriş olmasını engelleyecektir. Özellikle bebekler ve çocuklar için yumuşak dokulu ipleri seçmeye özen göstermelisiniz.

Elmalı Lif Modeli Yapımı

Örnek olarak sizlere elmalı lif modelinin yapımını anlatmaya çalıştık. Adım adım nasıl örüldüğünü takip ederek siz de kolayca yapabilirsiniz.

  • İlk olarak lifin taban kısmını oluşturmanız gerekiyor. Bunun için yıldız şeklinde örmelisiniz. Veya isterseniz her bir dilimi ayrı ayrı örüp daha sonra birleştirebilirsiniz. Bu şekilde daha kolay olacaktır.
  • Daha sonra ise her bir dilimin üstünde olacak elma şekillerini örmelisiniz. İstediğiniz dilimden başlayabilirsiniz. Elma şekillerini de ördükten sonra sıra yaprak kısmını geliyor.
  • Aynı şekilde yeşil iple elmaların üst kısımlarına yaprakları örün.

Meyve Desenli Lif Modelleri

Sitemizde yer alan diğer lif modellerini ve yapılışlarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ