Mini Lavanta Kesesi Modeli

Çocukların harçlık ve şekerlerini saklamaları için çok tatlı, renkli bir kese modelinin anlatımını beğeninize sunuyoruz. Küçük çocuklardan ziyade kendimiz için de kullanılabilir olan bu kese hediye arayışınızı sonlandıracaktır. Örgülerinizde kullandığınız tığları, dikiş malzemelerini bir arada, düzenli bir şekilde tutmanızda yardımcı olabilir. Ayrıca seyahate giderken bavulunuza alacağınız küçük eşyalarınızı koymak da kesenin kullanım şeçeneklerindendir.

Çiçekli iki tane aynı şekildeki motifin arka arkaya dikilmesiyle oluşmuştur. Kesemizin yapımındaki bütün detayları canımanne youtube kanalında paylaştığımız ve aşağıya ekleyeceğimiz anlatım videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız. Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ