Minik Çiçekli İğne Oyası Yapılışı

Minik Çiçekli İğne Oyası Yapılışı

Minik çiçekli iğne oyası yapılışı iğne oyası sevenleri canimanne.com sayfasına bekliyoruz. Davet ediyoruz çok şık çıtı pıtı çiçekli iğne oyası yapımı havlu için çok zarif olarak sizlerin beğenisinde, yapımı kolay olan her kesimin sevdiği iğne oyalarının modası geçmeyen dünden bugüne kız çeyizleri için hep bir numara olmuştur.

Kız çeyizi için çok güzel bir havlu modeli olacaktır! annelerimiz oldukça hevesli ve becerikli oluşlarıyla kızlarının çeyizlerinde her model olsun istiyorlar. İğne oyası modelleri oldukça şık duran el işlerinin gözdesi olmaktadır. Çeyiz bohçalarını süsleyerek ayrı duruşu olsun isteyenlerin tarzı diyebiliriz.

İğne oyası bilen arkadaşlarımız bu el işimizi çok kolay olarak yapacaklardır. Bilmeyen ve öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız mevcuttur izleyerek kolaylıkla öğrene bilirler. Sizlerde sevdikleriniz için yaparak güzel hediyeler verebilmek için havlu kenarı iğne oyası işini uygulaya bilirsiniz.

                    ⇓

İğne oyası yapılışı, iğne oyası, havlu kenarı ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız.

Minik çiçekli iğne oyası yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

blank

Minik Çiçekli İğne Oyası Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ