Minik Çocuklar İçin Tığ İşi Motifli Elbise Robası

Minik Çocuklar İçin Tığ İşi Motifli Elbise Robası

Çoğunlukla çeyizlik ve bebekler için örgü örülüyor olsa da kendimiz için de çok güzel kıyafetler örmek mümkün. Gelişen sosyal medya sayesinde de hemen hemen her kıyafetin örgü haline ulaşabiliyoruz.

Bugüne kadar çeşitli birbirinden güzel örgü anlatımlarını sizlerle buluşturduk. Bugün de ister elbise robası isterseniz de büstiyer ya da crop olarak kullanabileceğiniz bir model anlatımı ile karşınızdayız. İpleriniz ve tığınız hazırsa başlayabiliriz.

Tığ İşi roba modelimizi yaparken küçük motifler kullanıyoruz. Yapacağınız boyut için yeterli sayıdaki motifleri önceden örerek kısa bir zamanda roba modelini bitirebilirsiniz.

Örgü roba modelini yaparken ihtiyacınız olan bütün detaylar anlatım videosunda verilmiştir. Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz her konuda yorumlar kısmından bize ulaşmayı unutmayın.

Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak istediğiniz aradığınız her şey için sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz.

Anlatım videolarının devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

https://youtu.be/w9eN3IIIPQk?si=PjgsWC0lUbz0VEcA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ