Minik yüzük örgü modeli yapılışı

Minik yüzük örgü modeli yapılışı

Minik yüzük örgü modeli yapılışı çok kullanışlı çok amaçlı örgü modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır. Örgü modelleri arayan arkadaşlarımız için basit ve kolay bir örnek modeli ile karşınızdayız.

Bir çok örgü modeline gidebilecek düz deliksiz örnek sevenler için çok güzel yelek modeli olabilecek minik yüzük örgü modelini uygulaya bilirsiniz.

Kış ayalarının en çok aranan el işleri arasında örgü modelleri olmaktadır. Hanımlarımız el işlerini oldukça fazla sevmektedirler. Özellikle şiş örneklerini arayan hanımlarımız için bir çok örgü modelimiz mevcuttur. Yazımızın içindeki linklere mutlaka tıklayınız farklı örgü örneklerine ulaşabilirsiniz.

Minik yüzük örgü modelinde istenilen ip markası tercih edebilirsiniz. Aldığınız ip markasının arka kısmında mutlaka şiş numarası bulunmaktadır. Elinizin örgü ayarına göre de şiş numarası değişim göstere bilir.

Yeni örgü modelleri öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça faydalı olacaktır. yapılışı detaylı anlatımlı olarak sizlere sunulmaktadır. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni ve farklı örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Mini yüzük örgü modeli yapılışı

Mini yüzük örgü modeli detayları ve yapılışı

5 İlmek ten oluşan yüzük modeli 5 ters 5 yüz örülerek başlanıyor.

Kenar ve aralarda haraşo devam etmektedir.

Örgümüzün arka kısmını ters örerek devam edelim. 5 ters 5 yüz olarak 4 sıra örelim ve ters kısmından yüzük modelini kuralım .Yüzük kısmı örneklerimizi yapmaya başlayalım acur dolayarak devam edilmektedir. Yüzük modelimizi tersten kuruyoruz. Ve bir ilmek bir acur olarak yapılan bir modeldir.

Örneğimizin yüz kısmına gelince acur kısımlarını şiş kısmına geçirerek örerek toplayarak devam edelim. Arka kısımdaki acurlar örülmüş ve aradaki ilmekler de üst kısma geçmiş olmaktadır. Örgü modelimizi detaylı uygulamak için video anlatımı izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri, şiş örgü modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Minik yüzük örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan uygulaya bilirsiniz.

Nezihe Gözütok kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ