Minnie Mouse Kostüm (Bere, Patik, Elbise) Yapılışı

Minnie Mouse Kostüm (Bere, Patik, Elbise) Yapılışı

Örgü Minnie Mouse Kostümü detaylı anlatımını yaptık.Bere, Patik, Elbise Yapılışı için yorumlarınızı bekliyoruz.

Merhaba sevgili arkadaşlar

bugün videomuzda sizlerden çok istek alan Minnie Mouse kostüm yapılışını anlatmaya çalışacağım. Bu kostümü Yenidoğan kıyafeti olarak kullanabileceğiniz gibi 6 ay 1 yaş diş buğdayı gibi kutlamalarda da bebeğinize giydirebilirsiniz. Baştan sona kadar her parçasını en ince detayına kadar anlatmaya çalıştım İnşallah başarılı olmuşumdur. Video hakkındaki görüş ve önerilerinizi videonun yorum kısmından muhakkak bekliyorum. Ayrıca takıldığınız yerler olursa yine yorum kısmından sorarak cevabını da alabilirsiniz.

Ben Koton iplik kullandım istediğiniz marka ipi kullanabilirsiniz. Fakat görüntü aynı olsun isterseniz %100 pamuklu koton İplik kullanmanızı tavsiye ederim.
Tığ numaranızı da ipinizin kalınlığına göre ve elinizin örgüsüne göre seçebilirsiniz.
Alt etek kısmı İki parçadan oluşuyor iki ayrı renkle iki defa da örüyoruz. Ayrı 2 parça olarak da örülebilir fakat giyim açısından daha pratik olduğu için ben birleşik örmeyi tercih ettim. Ölçü ayarlama konusunda ilgili tablomuzu kullanmanızı tavsiye ediyorum. yapacağınız çocuk yanınızdaysa ölçerek de ayarlayabilirsiniz. Yapacağımız ölçünün yarısı miktarınca zincir çekerek başlıyoruz beyaz ipli külot kısmını ördükten sonra kırmızı iple etek fırfırına geçiyoruz. Sonrasında beremizi yapıyoruz. beremi siyah iple olduğu için çok görülmemiş olabilir fakat daha öncesinde aynı şekilde ördüğümüz kurbağa kostüm bere ve tığ işi beremiz var detaylarını inceleyebilirsiniz. Yeni başlayanlar için gerekli tüm açıklamaları her videomuz içermektedir. Buna rağmen takıldığınız bir yer olursa bizlere Instagram’dan @canimannecom DM yoluyla ya da videomuzun altından yorumlar kısmından sorarak ulaşabilir Cevabınızı alabilirsiniz.
En son patiklerimiz kalıyor . Patiğimizin önce tabanını yapıyoruz. Yine ilgili tablomuz var yapacağınız yaşa göre santim ölçüsüne uygun olarak tabanı hazırladıktan sonra üst kısmı zaten Çok basit bir şekilde örüyoruz. En son fiyonk kondurduktan sonra patiğimizi de tamamlamış oluyoruz.

Minnie Mouse Kostüm  Yapımı

Geri dönüşlerinizi ve yorumlarınızı muhakkak bekliyoruz. Yaptığınız örgüleri bizimle paylaşmak için @canimannecom etiketini eklemeyi unutmayın.

Hoşçakalın.

bebek ve çocuklar için örgü beden tablosu
bebek ve çocuklar için örgü beden tablosu
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Güler Özcan dedi ki:

  Abla size ne kadar teşekkür etsem azdır sayenizde bir çok şeyi öğrendim Allah sizden razı olsun. Minnie Mouse bebek kostüm çok görmek istiyordum en kısa zamanda başlayıp sizinle paylaşacağım

 2. Çiğdem Akça dedi ki:

  En kısa zamanda modeli Övmeye çalışacağım videolarınız için gerçekten canı gönülden teşekkür ederim Minnie Mouse bere yapımı ile ilgili tüm anlatımlı şekilde paylaşmışsınız teşekkür ederim

 3. Rev. R. dedi ki:

  Do you speak English? Can you please wow some patterns in English as your work is gorgeous!
  God bless.

BİR YORUM YAZ