Motif Robalı Elbise Modeli

Kız çocukları için robalı elbise modelleri hem kullanışlı hem güzel olmaktadır. Özellikle kolay örgü roba elbise modelleri çok aranmakta ve istenmektedir.

Tığ işi en kolay robayı hazırlarken istek ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak çalıştık. Alt kısmına kumaş ekleyerek çok kullanışlı ve gösterişli elbiseler yapılabilir. Kendi çocuklarınız, torunlarınız, yeğenleriniz için örebilirsiniz. Ayriyeten renk renk boy boy hazırlayıp satış yapabilir, aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Modelimizi tığ işi teknik ile çalıştık. Aynı şekilde birkaç motifi birleştirerek yapacağımız elbisemizi, hiç örgü bilmeyen ve yeni örgüye başlayan arkadaşlar da kolaylıkla örebilir. Video içerisinde tüm detaylar verilmiş olmakla birlikte, eksik kalan detaylar olduğunu düşünürseniz bizlere yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

Sitemizde birçok elbise , roba ve tığ işi modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca anlatımlarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sitemize ve YouTube kanalımıza göz atarak çok farklı ve güzel modellere ulaşabilirsiniz. Videolarımızı beğenip yorumlarla desteklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bize kısa sürede ulaşabilir , sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Motif Robalı Elbise Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ