İğne oyaları modelleri ve örnekleri

İğne oyaları modelleri ve örnekleri çeşitli örneklerin görsellerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Havlu kenarından, fular modeline, yazma kenarından, namazlık modelinin resimlerini inceleyerek uygulayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde video anlatımlarımız mevcuttur. Canım anne youtube kanalımızı ziyaret ederek istediğiniz video anlatımları bulabilirsiniz.

Çeyizlerin vazgeçilmezi kenar oya modelleri havlu, yazma gibi birçok kenar oyası bulunmaktadır. İğne oyası dışında tığ oyaları da çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kişinin tercihine ve yapabileceği modele göre seçim değişmektedir. Peki sizin tercihiniz hangisi ? el işlerini sever misiniz ? seviyorsanız sitemizi mutlaka ziyaret ediniz. En güzel el işlerini bulacaksınız.

İğne oyaları modelleri ve örnekleri

Sizlerden gelen iğne oyası modelleri yayınlamaya devam ediyoruz.  İğne Oyaları Örneklerini bizler ile paylaşan Nazlı Birsen hanıma çok teşekkür ederiz. Ellerine sağlık… Gerçekten de daha önceden hiç yayınlanmamış İğne Oyası Modellerini Nazlı Hanım bizler ile paylaştı. Emine hanım oldukça özgün modeller üzerinde çalıştığını rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca bu güzel modellerden sipariş vermek isteyen olursa Nazlı birsen Hanımın Facebook sayfasından ulaşabilirler. Ayrıca İğne Oyası Modelleri kategorimizi takip ettiğinizde yep yeni İğne Oyası Modellerini ve İğne Oyası Örneklerini görebilirsiniz. Bu güzel iğne oyası modellerini yapmak isteyen arkadaşlara kolay gelsin.

Bu güzel modeller arasında iğne oyası havlu kenar örneklerini –  iğne oyası yazma modellerini bulabilirsiniz.

70 Adet İğne Oyası Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ