Organze Kurdele ile Havlu Kenarı Gül Yapılışı

Organze Kurdele ile Havlu Kenarı Gül Yapılışı

Organze kurdele ile havlu kenarı gül yapılışı havlu kenarları kız çeyizi için oldukça önem taşırken damat bohçası için annelerimizde yapıyor. Kurdele modelleri havlu için tercihiniz ise nasıl yapıldığını öğrenmek artık zor değil video anlatımı ile sizlerin beğenisine sunuyoruz detaylı yapılış ile sizlerde kolayca öğrene bilir uygulaya bilirsiniz. İğne oyasını seviyorsanız kurdele ile uyumu sizlerin beğenisini daha çok artıracaktır yapımı oldukça zevkli olacaktır.

Kız çeyizlerinin vazgeçilmesi havlular kenarlarını süslemek oldukça zevkli olan. Gül yapımı ile oldukça görselliğini ön plana çıkarmak mümkün, kız anneleri en iyisi ve en güzeli her zaman yapmaktan yana canim anne com. kanalını izleyerek bir çok modele kolaylıkla ulaşa bilirsiniz.

Organze kurdele ile havlu kenarı gül yapılışı

√ Kurdele ile gül yapımı kurdele gerekiyor renk sizlere kalmış kırmızı kullanıyoruz, iğne kullanımı geniş bir deliği olan ile alt ve üst kısımlarından 7 veya 8 kez geçmek gerekiyor. Uç kısmını iğnenin deliğinden geçirip ortadan alt kısma geçirin ve sağlamlaştırın çakmak kullana bilirsiniz yakarak daha sağlam olacaktır. İğne oyası ile gülleri havluya uygulaya bilirsiniz gümüş boncuklarla görselliğine şıklığına şıklık katacaktır.

√ Güllerimiz hazır diğer değişik el işlerinde kullana bilirsiniz iğne oyasıyla havlu kenarına uygulaya bilirsiniz. beğenilerinizi ve paylaşımlarınız unutmayınız.

Bir çok iğne oyası ve havlu yapımı organze kurdele ile havlu kenarı yapımı ve daha fazlası için linke tıklamanız yeterlidir.

Organze kurdele ile havlu kenarı gül yapımı video anlatımlı izleyerek buradan uygulayarak yapabilirsiniz.

blank

Organze Kurdele ile Havlu Kenarı Gül Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ