Örgü Akordiyon Bebek Elbise Modeli

İnsanoğlu varoluşundan itibaren sürekli yeni şeyler üretir. İlk zamanlarda hayatta kalmak için farklı şeyler üretirken, zamanla üretim pratik, kullanışlılık ve keyfi olarak değişti. Şuan kullandığımız küçükten büyüğe ne varsa insanoğlunun aklı ve üretime yatkınlığının sonucudur.

En temel ihtiyaçlarımızdan olan giyim de zaman geçtikçe gelişmiş ve yenilenmiştir. Her ne kadar farklılıkları olsa da ilk insanların kullandığı yaprak parçaları da, günümüzdeki en pahalı kıyafetler de vücudumuzu örtmeye yarıyor.

Konu kıyafetler olunca örgü her zaman ön plandadır. Geçmişten günümüze kadar değişen ve gelişen şeylerin içinde elbette ki örgü de vardır. Örgü teknikleri de zamanın getirdiği değişimden nasibini almıştır.

canimanne.com ailesi olarak bugün Örgü Akordiyon Elbise Modeli anlatımı ile karşınızdayız. Anlatım videosu sayesinde kolayca örebileceğiniz bu elbise modelini çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Elbiseyi yaparken biz tek renk bir ip kullandık. Ama birkaç tane birbiri ile uyumlu ip ya da renk geçişli iplerle de çok güzel olacağınız düşünüyoruz.

Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak istediğiniz aradığınız her şey için sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz. Anlatım videolarının devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Örgü Akordiyon Bebek Elbise Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ