Canım Anne

Örgü boyunluk modeli yapılışı

Örgü boyunluk modeli yapılışı

Örgü boyunluk modeli yapılışı

Şiş örgü boyunluk modeli kış için çocukların oldukça kullanışlı olabileceği harika modeli video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Boyunluk modelinde hasır örgü tekniği kullanılmıştır. Bere modeli de mevcuttur takım olarak düşünenler için linkini yazımızın içinde bulabilirsiniz. Tıklamanız yeterli olacaktır.

Örgü boyunluk modelini erkek ve kız çocukları için farklı renklerde yapabilirsiniz. Büyüklüğünü ilmek sayısına göre ayarlamak mümkündür. Çok kullanışlı olduğunu düşündüğümüz boyunluk modelini kaban, mont renk uyumuna göre de tercih edebilirsiniz. Hasır modeli yapılmıştır, farklı örnek uygulana bilir. Veya sade düz örgü olabilir. Sizlerin tercihine kalmıştır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Örgü boyunluk modeli yapılışı

İstediğiniz marka ip tercih edebilirsiniz.

Model dikişsizdir.

3 Numara şiş lastik için

Devamı için 3,5 numara misinalı şiş tercih edilmiştir.

Model 10 ve katlarından oluşmaktadır.

110 ilmek atarak başlayalım..Lastik uygulaması yapıyoruz. ilmekleri birleştiriyoruz. Bütün örülmektedir. Toplamda 18 sıra lastik uygulaması yapılmaktadır. Devamında model kurulumu yapılmaktadır. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü boyunluk yapımı, örgü el işleri ve yapılışı, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Modelin takım olarak uygulamak isteyenler için bere modeli yapılışına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Örgü boyunluk modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ