Örgü Çocuk Battaniyeleri

Büyüme aşamasındaki çocuklarımızın sağlıklı koşullarda büyümeleri gerekir. Yorulduklarında, dinlenmek istediklerinde yavrularımızın üzerini piyasadaki sağlıksız hatta kanserojen yapmaya müsait içeriği ile üretilen malzemeler ile örtmemeliyiz. Bu yüzden imdadımıza örgü çocuk battaniyeleri gelir. Örgünün nefes alan dokusu ile çocuklarımız huzurlu uyurlar. Bu da biz ebeveynler için çok önemlidir.

Örgü çocuk battaniyeleri birbirinden şık ve eşsiz tasarımları ile çocuklarımızın yataklarını süslemektedir. Ve her geçen gün eller daha da hünerli, daha güze tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Farklı karakterlerin de süslediği Örgü çocuk battaniyelerini çocuklar da çok sevmiş, benimsemişlerdir.

Örgü çocuk battaniyeleri, el emeği olduğu için öncelikle çok kıymetlidir. Anne şefkati kadar sıcak ve yumuşak el örgüsünden hazırlanmış örgü çocuk battaniyeleri içinde çocuklar daha huzurlu ve mutludur. Kaliteli uyku uyuyabilirler. Çeşitli modeller vardır. Farklı motifleri battaniyelere yerleştirmek mümkündür. Tıpkı bir sanat eserini tuvale işleyen ressam hüneri ile yünler örülür ve ortaya şaheserler çıkar. Battaniye modelleri arasında tığ işi çok revaçtadır. Tığ işi modelleri görsel olarak da hem zerafeti hem de şıklığı temsil eder. Battaniye sadece ısıtma aracı değil, aynı zamanda estetik bir simge konumuna geçer. Ve kıymetli çocuklar bu eşsiz el emeklerinin içinde huzurlu ve sevimli şekilde bize gülümserler.

Örgü çocuk battaniyeleri, hiçbir zaman piyasadaki başka bir materyal ile kıyaslanamaz. Tasarım olarak fason üretim olmadığı için herkese özel olarak yapılır. Bir nevi imza niteliği taşır. Herkesin örgüsü kendisine has ve özgündür. Nefes alabilen bir cilt için piyasadaki hiçbir malzeme ile kıyaslanamaz.

Dolayısıyla el örgü çocuk battaniyeleri  evinde çocuğu olan herkesi tercih edeceği bir materyal olmalıdır. Kendiniz öremiyorsanız da mutlaka çevrenizde ören bir tanıdık ya da hanımdan bir tane edinin. Tasarımı sizin derleyebileceğiniz sitemizdeki diğer Örgü çocuk battaniyelerini siz de çok seveceksiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ