Örgü Çocuk Hırkası Modelleri ve Yapılışları

Örgü Çocuk Hırkası Modelleri ve Yapılışları

Örgü çocuk hırkası modelleri ve yapılışları kış mevsimine kalın hırka modelleri en çok kullanılan çocuk kıyafetleri arasında yer almaktadır. İp seçeneğini mevsimine göre seçildiğinde bahar ve sonbaharda yine en çok kullanılan kıyafetlerin arasında hırkalar yer almaktadır.

Hırka modelleri Tunus işi, kapşonlu modelleri, tığ işi, degrade modelleri gibi bir çok hırka örneğini sayfamızı da video anlatımlı olarak sayfamızda bulabilirsiniz. Kız ve erkek çocukları için farklı modeller ve örneklerimiz bulunmaktadır.

Örgü hırka modelleri annelerimiz en çok tercih ettiği örgü grubudur. Sıcak tutması el emeği olması ve istedikleri modeli uygulayabiliyorsunuz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde kolay hırka modellerimiz mevcuttur. Video anlatımlar oldukça fayda sağlayacaktır.

Örgü Çocuk Hırkası Modelleri ve Yapılışları

Hırka modellerini ölçü tablosu kullanarak istediğiniz yaş gurubuna göre ayarlayabilirsiniz. Veya sayfamızdaki hırka modellerine bakarak yaş grubunuza uyan modeli uygulayabilirsiniz.

Mevsimine göre ip seçimine ve ip seçimine göre de tığ, şiş numarasını seçmekte fayda var. Örgü ve modeliniz daha güzel olacaktır.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Örgü modelleri, örgü çocuk hırka modelleri ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Örgü Çocuk Hırkası Modelleri ve Yapılışları VİDEO ANLATIM..

Tunus işi ajurlu bebek hırkası
Kapşonlu haroşalı kulaklı örgü hırka örneği
Mum Işığı Hırka (Yaprak Hırka)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ