Örgü hayatım patik modelleri

Örgü hayatım patik modelleri en şık patik modelleri, görselliği harika olan patik modelleri orgu hayatım patik yapılışları sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Örgü hayatım patik modelleri canimanne.com sayfasında video anlatımlarıyla mevcuttur. paylaştığımız patik yapılışlarını hepsi video anlatımlı olarak sizlere sunulmaktadır. Kolaylıkla yapabileceğiniz en güzel patik modelleri sizleri beklemektedir.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça çok yapılan patik modelleri annelerimizin tercihleri arasında yer almaktadır. Örgü hayatım patik modelleri serimizde en şık olanları sizler için derledik sizlerde severek yapabileceğiniz modellerimizi seçebilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için de birbirinden güzel patik modellerimiz mevcuttur. Video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. En şık patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle, yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. Hoşçakalın.

Örgü hayatım patik modelleri

Örgü hayatım patik modelleri ve yapılışı

Boncuklu patik 36-37 numara ayaklar için uygundur.

1 Yumak kartopu ipi tercih edilmiştir.

1 Dal beyaz küçük boy boncuk kullanımı

3.mm şiş tercihi

Patik modelimiz bilekten 48 ilmek atarak başlanıyor istenen uzunlukta haroşa örüyoruz ilmeklerimizi üçe bölerek ayırıyoruz sağ 16 orta 16 sol 16 ilmek orta ilmekler 28 diş haroşa olana kadar örüyoruz. Burun kısmı kesmeli işlemi üç kez yapıyoruz yanlardan ilmek çıkartarak bütün şekilde örüyoruz taban ve topuk yaparak patik modelimizi tamamlıyoruz. Kolay gelsin.

Patik modeli, tığ işi, örgüler, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızdan paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Boncuklu patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modelleri için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ