Örgü Perde Bağı Modelleri

Evlerimizde yer alan perdelerin kenarlarını tutturmak için yapabileceğiniz en güzel örgü perde bağı modellerini sizler için derledik.

Perde evimizin her odasında mutlaka bulunan hem güneş önleyici hem de evin dekorunu tamamlayan bir aksesuardır. Perdelerinizin kenarlarına kullanmadığınız zamanlarda toplu durması için örgü perde bağı modellerini işleyip kullanabilirsiniz. Özellikle çocuk odası perdeleri için amigurumi perde bağı modellerini kullanabilirsiniz. Çocuk odası dekorasyonu için yapacağınız örgü perde bağı modellerinde hayvan figürlerini kullanabilirsiniz. En güzel perde bağı modelleri arasından evinizin dekorasyonuna uygun olanları seçip kendiniz örerek kullanabilirsiniz.

Evinizin dekorasyonu ve perdeleriniz sade ise perde bağı Modelleri arasından özellikle boncuklu, taşlı, dantelli ve desenli olanları seçmenizi tavsiye ederiz. Bu modeller evinizdeki sade dekorasyona canlılık ve şıklık katacaktır. Örgü perde bağı modellerini evinizin diğer alanlarında da kullanabilirsiniz. Bu bağlardan örgü duvar süsleri yapabilir veya mutfakta yer alan tutacaklar için kullanabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Örgü perde bağının uzunluğunu ayarlamak için perdenizi elinizle toplayıp ölçün. Örerken bu ölçüden biraz daha fazla örebilirsiniz. Veya daha uzun örüp etrafına sarabilirsiniz. Bu şekilde daha güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Örgü Perde Bağı Modelleri

Aşağıda yer alan en güzel örgü perde bağı modellerini seçip yapılış şemasına göre kolayca örebilirsiniz. Perdenizin desenine, rengine uygun olarak modelleri seçmeniz evinizin dekorasyonunu tamamlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ