Örgü Tığ ve Şiş Kılıfları

    Örgü ürünler çok fazla çeşitlilik barındırmaktadır. Örgü geçmişten bugüne değin gelmeyi başarmış, geleneksel, kültürel alışkanlıklarımızdan biridir. Bizim için örgü parçaların değeri önemi büyüktür. Eskiden günümüze gelmiş eski parçalar olduğu gibi yeni nesil modern parçalar örnekler de mevcuttur. Bu örneklere her gün yenileri eklenmektedir. Değişen hayatın akışına örgü modelleri de ayak uydurmaktadır. Örgü ürünler çeyizlerimizi süslediği gibi giyim sektöründe de çok fazlasıyla rağbet görmeye başlamıştır. Bunun yanı sıra son sezonlarda ev dekorunda da örgü parçalara ağırlık verilmeye başlanmıştır. Örgü, el emeği ürünler hak ettiği değere günümüzde yeniden kavuşmuştur.

Teknoloji her geçen gün biraz daha gelişmekte ve yenilenmektedir. Sürekli yeni telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ortaya çıkmaktadır. Biz kadınlar örgüyü teknolojiyle de bütünleştirmeyi çok iyi bilmişiz. Örgüden, keçeden muhteşem, gösterişli kılıflar ortaya çıkmıştır. Özellikle de örgü kılıflar çok moda ve trend konuma gelmiştir. Sizde teknolojik araçlarınızı kendi el emeği ürünleriniz, parçalarınız ile taçlandırabilirsiniz.

Hem tığ işi hem de şiş ile örülen kılıf modelleri mevcuttur. Şiş ile örülen modeller daha kalın ve kaba olmaktadır. Tığ işi kılıflar daha narin ve şık olduğu için kadınlar daha çok bunu tercih etmektedir. İster tek renk yapabileceğiniz gibi isterseniz birden fazla rengi bir arada kullanarak çok güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Beğendiğiniz renklerden yola çıkarak çok şık telefon kılıfları örebilirsiniz. Düz basit bir şekilde örerek daha sonra üst kısımını çiçek ve yaprak motifleri ile süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda boncuk ve inci gibi materyaller kullanarak da renklendirebilirsiniz.

Tığ işi ile dantel desenli çok şık tablet kılıfları da elde edebilirsiniz. El becerisi olan bayanların rahatlıkla yapabileceği kolaylıkta birden fazla model mevcuttur. Sizde kılıflarınızın daha şık ve gösterişli olmasını istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ