Canım Anne

Örgü Tomurcuk Lif Modeli

Örgü Tomurcuk Lif Modeli

Örgü her zaman diğer materyallere göre bir sıfır önde olan bir materyaldir. Doğal oluşu ve dayanıklı oluşu büyük bir etmendir. Banyo da insanın en doğal haliyle kaldığı yerdir. Ve günün toksinlerini, dış etmenlerin üzerimize sindiği tüm pis koku, toz, kir, çamur ve daha birçok olumsuzluğu suyla arınarak sağlayabiliriz. Bunun için de mutlaka sabun yanında değişik lif modelleri kullanırız. Banyo lifleri piyasada çeşitlilik gösterir. Ancak hiçbiri el örgüsünün yerini tutmaz. El örgüsü lifler her zaman diğer malzemelere fark atmıştır.

Esnekliği ve dayanıklılığı ile banyo sonrası makinada da kolaylıkla yıkanabilen el örgü lif örnekleri uzun süre banyoda kullanmak mümkündür. Örgü lif modelleri sadece kendi banyolarımız için değildir. Yeni evlenen çifte ev hediyesi olarak göndermekten tutun da, yeni doğan bebeğe işlenmiş çeşitli figürlü banyo lifi hediye edilebilir. Ve el yapımı olduğu için emin olun çok daha kıymetlidir.

Son zamanlarda örgü lif modellerinde çeşitlilik oldukça artmıştır. Özellikle çeyizlik lif modelleri, hurçlara, sandıklara girmek için yetenekli ellerde özenle örülmeye başlanır.

Örgü tomurcuk lif modeli son derce basittir. Örgü örmeyi bilen her hanım tığ ile çok kolay lif yapabilir. Örgü tomurcuk lif modeli dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunun dışında Örgü tomurcuk lif modeli gerçekten çok kolaydır. Hatta hanımlar el hızına göre günde birkaç tane yapabilir. Lifin üzerinde örgü modelimiz tomurcuk olduğu için bu isim verilmiştir. Tomurcuğu farklı renk yün ip kullanarak yaparsanız Örgü tomurcuk lif modeli çok daha kendisini gösterecektir. Örgü tomurcuk lif modeli tomurcukları yapa yapa lifi oluşturmak önemlidir. Örgü Tomurcuk Lif Yapılışında tomurcuk sonradan ilave edilmez. Örgü içine harmanlanarak bir bütün içinde örülür. Ve akıcı bir görüntü sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ