Örgüde beden nasıl hesaplanır

Örgüde beden nasıl hesaplanır ? örgü yelek modellerinde beden ölçüsünü nasıl ayarlayabiliriz. Sorusuna güzel video anlatım ve beden ölçüsü tablosunu yazımızın içinde sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Örgü modellerinde yelek, kazak yapımında ön ve arka kısım ayarlarken ön kısım arka kısımdan 10 ilmek büyük olması modelin daha güzel olmasını sağlayacaktır. Dikim payı düşünülmeli hesaba katarak modelin yaş gurubuna göye sayısını hazırlayabilirsiniz. Yazımızdaki beden ölçü tablosuna bakarak modelleriniz de beden ölçüsünü ayarlayabilirsiniz.

Örgüde beden nasıl hesaplanır

Modelinize göre ip seçebilirsiniz.

4 Numara şiş kullanımı sizler elinize göre tercih edebilirsiniz.

Model ön kısmı 51 ilmek olarak başlanmaktadır. Lastik kısmını ölçtüğümüzde 19 santim gelmektedir.

6 Yaş için arka genişliği 36 santim olmaktadır. Arkadan önlerin daha fazla olması gerekmektedir.

Önlerin ikisinin toplamı 38 santim olmaktadır.

Saç örgü modelimiz 4 ilmekten oluşmuştur. Aralarda pirinç tekniği kullanılmıştır. 5 ilmek kullanılmıştır. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Örgü, örgü modelleri, örgü beden hesaplama, örgü modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgüde beden nasıl hesaplanır Video anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ