Oval lif yapılışı

Oval lif yapılışı

Oval lif yapılışı

Oval lif yapılışı lif örneklerinin en güzeli ve gösterişlisi olarak kabul edebiliriz. En yeni en iddialı lif örnekleriyle canim anne farkıyla sizlerle buluşuyoruz. Lif modelleri oldukça çok yapılan ve hanımların ilgilendiği el işleri arasında birinci sıralarda yer alırken çeyiz için olmazsa olmazlardan olurken, bir yandan da bunun diğer tarafı emek verilerek, ev bütçesi için hiç durmadan örülüp tencere tuzumuz olsun diyen bayanlar var. Bizde onlar için favorisi olacağı bu güzel oval lif modelini paylaşıyoruz.

Yapımı oldukça kolay yapılışı zevkli, yeni öğrenmeyi isteyen bayan arkadaşlarımız için video anlatımları onlara oldukça yardımcı olacaktır. Detaylı anlatımıyla rahatlıkla yapabilirsiniz. Beyaz ve mavi ip tercih edilmiş sizler kendi banyonuza uygun ip tercih edebilir veya evdeki iplerinizi değerlendire bilirsiniz.

Sonbaharın gelmesiyle ev gezmeleri ve altın günlerinde lif modellerinin yarıştığı bir çok lif yapılışı için canim anne wep sayfamızda bin’e aşkın modellerimiz sizleri bekliyor. Kare, uzun, yuvarlak, üçlü takım olmak üzere ve daha fazlası için lif modelleri linkine tıklamanız yeterlidir. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınız unutmayınız.

Oval lif yapılışı video anlatımlı buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ