Plastik Çatalla İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Plastik Çatalla İğne Oyası Nasıl Yapılır?

  İğne oyaları geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış olan, çeyiz sandıklarının baş tacı el emeği ürünlerin başında gelmektedir. Eskiden günümüze kadar gelmeyi başarmış olan birçok model ve örneğin yanı sıra her geçen gün yeni örnek ve modeller ile karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Eski ve yeni modellerin birleşmesi ile beraber ortaya şık ve birbirinden özgün iğne oyası modelleri çıkmaktadır.

İğne oyası ile yapılan farklı tasarımlar ve örnekler ile çeyiz sandıkları oldukça renklenmektedir. Bunlardan biri de son zamanlarda ortaya çıkmış olan plastik çatal yardımı ile yapılan iğne oyası örnekleridir. Oldukça keyifli ve sanıldığı kadar zor olmayan bu örnek ile çeyiz sandıklarınıza farklılık ve renk katabilirsiniz.

  Plastik çatalla iğne oyası nasıl yapılır merak edenler sitemizde bulunan görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirler. Aslında zor ve zahmetli, karmaşık gibi görünen motifleri plastik çatal yardımı ile rahatlıkla yapabilir ve istediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz. Çeyiziniz için yapacağınız yazmalara farklı örnek ve motifler arıyorsanız bu örnek tam size gör demektir. Sizlerde sadece plastik çatal kullanarak şık ve farkı görünümlü çiçek, yaprak motifleri elde edebilirsiniz.

Plastik çatalla yapılan iğne oyası modellerini, çiçeklerini tek renk iplik kullanarak yapabilir veya her bir motifi farklı renklerde yaparak da şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İlk bakışta size zor gibi gözükebilir ancak yapımı oldukça basit ve keyiflidir. Sitemizde bulunan resimli, anlatımlı ve şemalı görselleri inceleyerek bu farklı ve şık modeli sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ