Prenses bere modeli yapımı

Prenses bere modeli yapımı

Prenses bere modeli yapımı bütün prenseslere yeni güzel bere modelimiz var. Annelerimizin çok beğeneceği harika bir çalışma olan bere yapılışı sizlerin beğenisinde oluyor.

Prenses bere örneğimiz kış mevsimi hariç sonbahar ve kış bitiminde rahatlıkla kullana bileceğiniz farklı çalışması ile dikkat çeken bir bere yapılışıdır. Yapımı oldukça kolay olan ve bir o kadar görselliği ile gözümüze hitap etmektedir.

İp tercihi beyaz renkler seçilmiş sizler bir çok renkle de deneye bilirsiniz. Hırka ve montlarına uygun renklerde yaparak uyum sağlaya bilirsiniz. Kız çocukları için çok tatlı bere modeli olacaktır. Çiçek detayları farklı yapılabilir. Bir önceki videolarımız da eldiven ve atkı modelimiz yayınlamıştık takım yapa bilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için detaylı olarak video anlatımları oldukça sizlere yardımcı olacaktır. Kızın için veya hediye olarak yapabilirsiniz. Prenseslerimiz kış boyunca en güzel prenses bere modellerini kullanmaları dileğiyle yeni güzel örgü modellerinde değişik bere modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın..

Prenses bere modeli yapımı

Kolay bere modeli yapımı detayları

♥ Bere yapımı için nako vizyon ve nako rekor ip tercih edilmiştir.

♥ Renk olarak beyaz seçilmiştir.

♥ 3 Numara işi kullanımı,

♥ 6 Numara tığ

♥ Dikim işlemi için iğne

♥ Haroşa tekniği ile zemin kısmı çalışılmış, alt zemin için 20 ilmek ile başlanan, artırma yapılarak ikişer ikişer 10 sıra örülmüştür.

♥ Devamında 60 sıra üst üte örüldü. Ardından tekrar eksiltme yaparak 20 ilmeğe geri düşürüldü modelimiz. Ve kesme işlemi yaparak bitirildi. Arka kısmına gelecek yere çek sündür işlemi uygulanmıştır. Çiçek detayları yapılıyor kalan iplerinizi değerlendire bilirsiniz. ♥Çiçeklerimizi dikip bereyi birleştirip dikip bitirelim.

♥ Örgü, örgüler ve el işleri, bere yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşım yayınlarsanız bizleri çok mutlu edersiniz. Video mızın devamlılığı için beğeni paylaşım oldukça önemlidir.

Prenses bere modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel bere modeli için çok teşekkür ediyorum.

Sizlerden çok beğeni alan çilek bere yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Prenses bere modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ