Puzzle Uzun Lif Modeli Yapılışı

Puzzle Uzun Lif Modeli Yapılışı

Puzzle uzun lif modeli yapılışı farklı modelini siz lif sevenlere daha önceki yazımızda paylaşmıştık, uzun lif modeli ile takım lif seçeneğini olarak değerlendirebilirsiniz. Puzzle lif modelleri farklılık isteyenlerin lif örneği olacaktır. Lif modelleri geniş örnek seçeneği olan günümüzün en iyi el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Tığ işi örgü modellerinin başında lif örnekleri ilk sıra yer almaya devam ederken yeni modeller, tasarım lif örnekleri de youtube kanallarında lif sevenlere sunulmaya devam etmektedir. Sizler lif örneklerinde tercihiniz hangi modellerdir ? sitemizde farklı ve yeni modelleri bulabilirsiniz. Her kesime hitap edebilecek örnekleri yayınlamaya devam etmekteyiz. Çeyizler için lif modelleri ayrı önem taşımaktadır. Nişan bohçalarında takım lif modelleri oldukça önem verilmektedir. Takım modellerde oldukça görseli harika olan modeller seçimi yapılırken sipariş alan arkadaşlarımız içinde el işleri güzel hobi olmaktadır.

Puzzle Uzun Lif Modeli Yapılışı

Puzzle uzun lif yapımı; Model için istediğiniz marka ip ve renk seçimi yapan kişinin tercihine kalmıştır. Tığ seçimini elinizin ayarına göre seçmenizde fayda var. Lif modelleri birkaç teknik üzerine kurulmuştur. Puzzle modelinde yıldız tekniği uygulanmıştır. Farkı modellerde kutu tekniği, mısır tekniği modele göre değişim göstermektedir.

Lif modeli, lif modelleri ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzan’ın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Puzzle Uzun Lif Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ