Ramazan ne zaman başlıyor

Razamanın başlamasına çok az bir zaman kaldı merak edenler için ramazan ne zaman başlıyor, ramazan ne zaman bitiyor hepsini sizler ile paylaştık.

Ramazan 2023 (Türkiye’de ne zaman başlayacak)

Başlangıç: 23 Mart, Perşembe

Bitiş: 20 Nisan, Perşembe

REKLAM ALANI

Ramazan ayı oruç tutulan aydır. Üç aylar içerisinde en mübarek olan ve sonrasında Ramazan bayramı gelen bu günlerde oruç tutmanın önemli bir nedeni vardır. Nefsimizi terbiye etmek, aç ve açıkta olan insanları anlamak, yardımlaşmak, dilimizi – gözümüzü – ağzımızı – düşüncelerimizi kısacası kendimizi terbiye etmemizi sağlayan bir aydır. Ramazan ayında oruç tutmanın temel anlamı insana insan olduğunu ve nasıl davranması gerektiğini hatırlatmaktadır. İslam dininde önemli bir yere sahip olan Ramazan ayı tüm yurtta huzurlu bir ortam oluşmasına vesile olur.

Ramazan ayı için hazırladığımız Ramazan kategorisini takip edebilirsiniz.

Ramazan Ayı Mesajları Resimli Ramazan Mesajları Resim üzerine Tıklayabilirsiniz.

Ramazan ne zaman başlıyor
Ramazan ne zaman başlıyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. mustafa dedi ki:

  emeğinize sağlık çok güzel

 2. nur dedi ki:

  Emeginize saglık Hayırlı Cumalar

 3. Kamil Gündüz dedi ki:

  KISA YOLDAN KAZA NAMAZLARINI TELAFİ EDEN NAMAZ BAHSİ ÖYLE BİRŞEY YOK UYDURMA HESABINI VEREMEZSİNİZ KALDIRIN ONU HEMEN KAYNAK YOK BİRŞEYYOK YAZIN HEMEN VEBALİNİN AĞIRLIĞI UMURUNUZDA DEĞİL MİLLETİ YANLIŞ YÖNLENDİRMEYİN

  1. Canim Anne dedi ki:

   Merhabalar söylediğiniz içerik sitemizde yer almamaktadır. Konu ile alakalı olarak konunun bulunduğu yerin linkini bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ