Canım Anne

Ramazan ne zaman başlıyor

Ramazan ne zaman başlıyor

Razamanın başlamasına çok az bir zaman kaldı merak edenler için ramazan ne zaman başlıyor, ramazan ne zaman bitiyor hepsini sizler ile paylaştık.

Ramazan 2019 (Türkiye’de ne zaman başlayacak)

Başladığı akşam: 06 Mayıs 2019, Pazartesi

Bittiği akşam: 03 Haziran, Pazartesi Arefe Günü

Ramazan ayı oruç tutulan aydır. Üç aylar içerisinde en mübarek olan ve sonrasında Ramazan bayramı gelen bu günlerde oruç tutmanın önemli bir nedeni vardır. Nefsimizi terbiye etmek, aç ve açıkta olan insanları anlamak, yardımlaşmak, dilimizi – gözümüzü – ağzımızı – düşüncelerimizi kısacası kendimizi terbiye etmemizi sağlayan bir aydır. Ramazan ayında oruç tutmanın temel anlamı insana insan olduğunu ve nasıl davranması gerektiğini hatırlatmaktadır. İslam dininde önemli bir yere sahip olan Ramazan ayı tüm yurtta huzurlu bir ortam oluşmasına vesile olur.

Ramazan ayı için hazırladığımız Ramazan kategorisini takip edebilirsiniz.

Ramazan Ayı Mesajları– Resimli Ramazan Mesajları

Ramazan ne zaman başlıyor

Ramazan ne zaman başlıyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mustafa dedi ki:

    emeğinize sağlık çok güzel

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi