Rengarenk Tığ İşi Şapka Yapımı

Çocuklarda renk renk cıvıl cıvıl kıyafetler hep daha cazip olmuştur bana göre. Bugün de öyle bir çalışmamız var. hem kalan ipleri değerlendirerek yapabileceğiniz hem de bakınca içinizi açacak bir şapka modeli hazırladık bugün. az miktarlarda kalan ipleri kullanarak renkli şapka modelimizi ö

tığ işi kolay bir model olan şapkamızı yaparken yeni öğrenen arkadaşlar bile zorlanmadan tamamlayabilecektir. Videomuzu izleyerek çalışmamızı tamamladıktan tığ işi renkli şapka modelimizle ilgili görüşlerinizi muhakkak bekliyoruz.

Malzeme olarak rengarenk ipler ve iplerinizin kalınlığına uygun numarada bir tığ gereklidir. şapkamıza tepe noktasından sihirli halka yaparak başlıyoruz. Her sırada düzenli artırmalar yaparak istediğimiz ölçüye kadar genişletmeye devam ediyoruz. genişliği ister ördüğünüz çocuğun kafasına ölçerek ayarlayabilirsiniz. isterseniz de baş çevresi ölçüm tablomuzu kullanarak istediğiniz yaş aralığında hazırlayabilirsiniz. https://canimanne.com/orgu-bere-sapka-olcu-tablosu.html Genişliğini tamamladığımız şapkanın yükseklik kısmına geçtiğimizde ise artırma yapmayı bırakıp trabzanlarımızı aynı sayıda ilerleterek yükseklik kısmını tamamlıyoruz. sorasında tekrar artırmalar yapıp kenar detayını tamamladıktan sonra bitiriyoruz. her mevsimde kullanılabilecek şık ve kullanışlı şapkamız hazır. rengarenk örüp hediye etmek için de çok uygun :)

REKLAM ALANI

Tüm detaylar en ince ayrıntısna kadar videomuzda mevcut. izleyerek kolaylıkla örebilirsiniz. kıymetli yorum ve önerilerinizi de yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin.

bunun gibi birçok modelin anlatımı için sitemize göz atmayı unutmayın https://canimanne.com/kategori/sapka-bere-orgu-modelleri

yapacaklara kolaylıklar diliyorum. hoşçakalın

blank
blank
blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ