Renkli bebek battaniye modeli yapılışı

Renkli bebek battaniye modeli yapılışı harika görselliği olan çok beğenilecek model olduğunu düşündüğümüz tığ işi battaniye modelidir. Renk renk iplerle harika sonuç ortaya çıkan bebek battaniye modellerinin favorisi olacak örnek sizlerin beğenisini bekliyor.

Modelin yapılış tekniği oldukça kolaydır. Video anlatımı izlediğinizde kolay ve güzel görselin sonuç vermesi bu örneği bir çok arkadaşımızın uygulayacağını düşünüyoruz.

Bu güzel modeli farklı örgü modelleriniz de uygulayabilirsiniz. Bebek yelekleri içinde şık model olacaktır. Renk seçimini arttırmak ve azaltmak sizlere kalmıştır.

Farklı battaniye modelleri içinde sayfamıza göz atmayı unutmayınız. En güzel bebek battaniye modelleri sayfamızda mevcuttur. Detaylı anlatımlı örgü modelleri içinde linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Renkli bebek battaniye modeli yapılışı

Arta kalan nako elit baby ipleri, 2mm tığ ve makas

Bebek battaniye boyutu 100 ve 110 santim civarında olmaktadır.

Zincir çekerek başlayalım. Zincir çekerek büyük ve küçük yuvalar oluşturuyoruz. Büyük yuva içine toplamda on bir ikili trabzan yapıyoruz. Sık iğne yöntemi ile büyük yuvaya geçiş yaparak yine trabzan tekniği uyguluyoruz. Trabzan tekniklerinin üst kısmına büyük ve küçük yuvalar oluşturuyoruz. Küçük yuvaların içine farklı renk seçeneği ile fıstık uygulaması yapıyoruz. Büyük yuvalara trabzan tekniği yine uyguluyoruz. Model kendini tekrarlayan modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek battaniyesi modelleri, bebek battaniyesi, tığ işi modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Renkli bebek battaniye modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ