Renkli Örgü Battaniye

Merhaba hanımlar!

Sizler de eğer benim gibi örgü meraklıysanız bu yazı oldukça ilginizi çekecektir. Kış aylarının yavaş yavaş yaklaştığı bu günlerde bizleri evimizde sıcacık tutacak örgülere ihtiyacımız olacak. Satın almaktan ziyade kendim yapmayı sevdiğim için ben çalışmalara şimdiden başladım. İplerim, tığlarım, şişlerim hazır hepsi bir örgüde vücut bulmak için beni bekliyorlar.

canımanne3

Renkli örgü battaniye deyince hemen gözlerimin önünde rengârenk yünler, patchwork modeller ve çiçek desenleri beliriyor. Kış aylarının rehavetini ve kasvetini evimizde sergileyeceğimiz battaniyeler ile ortadan kaldırabiliriz. Renklerin yardımı ile soğuk kış ayları atlatmamız bizler için harika olacaktır. Örgünün bizlerdeki terapi etkisini zaten tartışmasız hepimiz kabul ediyoruz. Ördükçe dertlerden arınıp, modellerin içinde kendimizi kaybediyoruz.

canımanne5

Bu yüzden örgüden vazgeçmek hayatımızda ciddi bir eksikliğe yol açar. Hiç vakit kaybetmiyoruz hanımlar hemen şişlerimizi hazırlıyoruz ve kendimizi kışa hazırlamış oluyoruz. Battaniyelerimizi yaparken kışa doğru üşüyen bacaklarımızı da ısıtmış oluyoruz doğalgaz faturamızdan tasarruf etmiş oluyoruz.

canımanne2

 Renkli battaniyeler sadece yatağımızın üzerinde örtü olarak kalmamalı aynı zamanda koltuklarımızın üzerinde şal olarak da kendinin göstermeli. Hatta ailece patlattığımız mısırlarımız ile televizyonda filmimizi izlerken ayaklarımız üşümesin diye üzerimize örttüğümüz şallarımız da olmalı. Dediğim gibi battaniyelerin birçok kullanım alanı bulunuyor. Sizler elleriniz ile o güzel battaniyeleri örüp istediğiniz yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

canımanne1

En güzel tarafı da el emeği ve göz nuru ile sizlerin yapmış olduğu ürünleri bir başkasına hediye etmenizdir. Karşı tarafa ne kadar değer verdiğinizi gösterirken aynı zamanda da para ile satın alınmamış %100 emek içeren ürünler ile kendinizi maddi açıdan rahat ettiririz. Umarım sizler de evlerinizde bu güzel renkli battaniyelerin yapımına başlar kışın soğuktan korunursunuz. Şimdiden ellerinize sağlık!canımanne4

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ