Renkli Patik Süslemesi Çiçek Yapılışı

Renkli Patik Süslemesi Çiçek Yapılışı

  El örgüsü patikler çeyiz sandıklarında eskiden beridir var olan el emeği ürünlerin başında gelmektedir. El emeği ürünlere verilen değerin artması ile beraber de şık ve farklı model ve örnekler ortaya çıkmıştır. Eski ve modern model, örneklerin birleşmesi bütünleşmesi ile oluşan oldukça özgün modeller bulunmaktadır.

  El örgüsü patik modelleri oldukça çeşitlidir. Tek renk ile örülen patikler olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı patiklerde vardır. Aynı zamanda iki şiş ile örülenleri olduğu gibi tığ işi ve iki şiş ile örülen patik modelleri de bulunmaktadır.

   El örgüsü patiklerin süslenmesi konusunda birçok fikir bulunmaktadır. İnci, boncuk gibi materyalleri kullanarak süsleyebileceğiniz gibi aynı zamanda ise tığ işi örgü ile çiçek yaparak da süsleme yapabilirsiniz. Sık tığ işi örgü ile patiğin rengine uygun renklere çiçekler örerek süsleyebilirsiniz. Ördüğünüz çiçekleri tek renk yapabileceğiniz gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı çiçeklerde yapabilirsiniz. Aynı zamanda çiçeğin üzerine inci, boncuk ekleyerek de süsleme yapabilirsiniz. Bu şekilde patikler daha şık ve gösterişli olacaktır. Eskiden patikler 5 şiş ile desenli olarak örülürken günümüzde is tam tersi iki şiş veya tığ işi ile tek renk veya iki renk ile düz bir şekilde örülüp daha sonra süslenmektedir. Yeni, modern ve farklı örgü patik modelleri arayanlar sitemizdeki görselleri inceleyebilirler.

  Örgü patikleri çiçek ile süsleme işlemini yetişkin patiklerine uygulayabileceğiniz gibi bebek ve çocuk patikleri içinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ