Robalı Elbiseye Kumaş Nasıl Eklenir?

Son zamanlarda daha da yaygınlaşan bir elbise modelinin detayından bahsedeceğiz bugün. Genellikle küçük kız çocuklarında kullanılan bir model olsa da yetişkinler için de uyarlanıyor. Geçtiğimiz günlerde youtube kanalımızda robanın anlatım videosunu da paylaşmıştık. Şimdi de örüp hazırladığımız robaya elbiseyi tamamlamak için kumaş nasıl eklenir bunu anlatacağız.

Elbiseler kız bebeklerimize en severek giydirdiğimiz parçalardandır. Hem yaz hem de kış mevsiminde tercih edilmesi sebebi ile birden çok farklı modellerde elbise tasarımları ve uyarlamaları yapılmaktadır. Örgü elbiseler de istekler üzerine oldukça çoğalmaktadır.

Sadece roba kısmını örüp altına kumaş ekleyerek yaptığımız elbise modelleri de oldukça fazla ilgi görmektedir. İstekleriniz üzerine yaptığımız roba modeline bugün kumaş ekleyip elbiseyi tamamlayacağız. Aşağı ekleyeceğimiz videoyu konu üzerine çektik ve sizlerle paylaştık.

Çok fazla ve bulması zor olan malzemeler kullanmıyoruz. Sadece kumaşın rengine uygun bir dikiş ipi, dikiş iğnesi makas ve kumaş. Diğer tüm detayları videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Sitemize ve youtube kanalımıza uğrayarak daha birçok içeriğe ve merak ettiğiniz her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vidomuzu beğenip kanala abone olursanız çok mutlu oluruz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin. Görüşmek üzere…

Robalı Elbiseye Kumaş Nasıl Eklenir? Anlatım Videosu;

blank
blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ