Saç örgü patik çorak yapılışı

Saç örgü patik çorak yapılışı

Saç örgü patik çorap yapılışı hanımlarımızın en çok tercih ettiği örgü patik çorap yapılışları kış mevsiminin vazgeçilmez örgü modelleri arasında yer almaktadır.

Örgü çorap patik modelleri kız çeyizlerinin de vazgeçilmezi olmaktadır. Fazlasıyla birçok modeli severek yapan annelerimiz saç örgü patik çorap modelimizi de severek yapacağını düşünüyorum. Kız çeyizlerinde patik çorap örnekleri sayı olarak 50 adetti bulmaktadır.

Saç örgü patik çorap yapılışı ve birçok patik modelleri canimaane.com sayfamızda istediğiniz modellere ulaşabilirsiniz. En güzel patik modelleri ve yapılışlarına sitemizde bulabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Patik modelleri sipariş alan arkadaşlarımız için saç örgüsü patik çorap modeli oldukça sipariş getirecektir. Sizlerde sitemizi ziyaret edebilir yeni modeller bulabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. İstediğiniz marka patik ipi tercih edebilir veya istediğiniz örgü ipleri ile örebilirsiniz. İp inceliğine ve kalınlığına göre şiş seçimini tercih etmenizde fayda var .

Saç örgü patik çorap yapılışı

Saç örgü patik çorap modeli detayları ve yapılışı

İki şiş örgü çorap yapılışı

36/37 Ayak numarası için uygundur.

1 Adet patik ipi bora polosu marka tercih edilmiştir.

3 Numara şiş tercihi

50 ilmek ile başlanan istediğiniz ayak numarasına göre ilmek sayısını arttırabilirsiniz.

50 ilmek atalım sıranın sonuna kadar 2 ters 2 yüz örelim. 2 ci sırada düz gelen ilmekleri düz, ters gelen ilmekleri ters örelim. toplamda 17 sıra aynı şekilde örelim.

İlk sıramızı düz örelim ve 19 ilmek sağ taraf için ayıralım ve 12 ilmeği ters örelim. 19 ilmekte haraşo olarak örelim. Örgümüzü tersinden düz örelim. detaylı örnek kurumu için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri, örgü patik çorap yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklaya bilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Saç örgü patik çorap yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik çorap yapımı için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ