Sakallı ip ile yapılan paspas modelleri

Sakallı ip ile yapılan paspas modelleri

Sakallı ip ile yapılan paspas modelleri oldukça şık olan bir çok modelin görsellerini galeride sizler içinde hazırladık banyo paspası ve sakallı ipten yolluk modelleri görsellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. El işlerini sevenler için ve sürekli evlerinde değişiklik seven hanımlarımıza paspas modellerinde yardımcı olabilecek görsellere göz atarak fikir edine bilirsiniz.

Hanımlarımızın kendi tercihlerine kalan ip seçenekleri ile en şık paspasları örmeleri mümkündür. Bir çok arkadaşımızın bebek odalarına, klozet takımları modellerini, sakallı ip tercih ederek yapmaktadırlar. Yapılışı oldukça kolay olan bir o kadar da görselliği güzel duran paspas modelleri yapmanız mümkündür.

Sakallı ip ile kız çeyizleri içinde çok güzel klozet takımları ve ufak yolluk modelleri yapabilirsiniz. Çeyiz hazırlıkları içinde olanlar içinde güzel alternatif olacaktır. Sadece ip fiyatına paspas sahibi olabilirsiniz.

Küçük dar koridorları olan evler içinde farklı renklerde farklı modeller yaparak evinize şıklık katabilirsiniz. Özellikle çocuk odaları içinde yapılabilen paspas modelleri için sakallı ip tercihleri olmaktadır. Farklı derlediğimiz yazılarda ve görsellerde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Sakallı ip ile yapılan paspas modelleri

Sakallı ip tercihi sizlerin istediğiniz marka ve renk tonlarına kalmıştır.

Şiş tercihi kullanımı kalın şiş olması hem kolay örülüşü sağlayacak ve modelin görselliğini ortaya çıkartacaktır.

İstediğiniz renk tonlarında örerek evinizde eşyalarınıza uyumu yakalaya bilirsiniz.

Örgü ve el işleri, örgü paspas modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Görsellerimiz netten alınmıştır. Sizlere fikir amaçlıdır. Yardımcı olacağını düşündüğümüz en güzel modelleri sizlere sunduk, Bu modelleri yapan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Sakallı ip ile yapılan paspas modelleri GÖRSELLERİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ