Seyahate Çıkarken Makyaj Çantasında Neler Olmalı?

Seyahate Çıkarken Makyaj Çantasında Neler Olmalı?

Kadınların her zaman yanlarında taşıdıkları makyaj çantasında seyahate çıkarken hangi ürünlerin olması gerektiğini sizler için derledik. 

Seyahate çıkarken her zaman yanımıza aldıklarımızı kısıtlı tutmamız gerekir. Hem yük taşımamak hem de seyahat süreleri nedeniyle sadece ihtiyacımız olan ürünleri almamız gerekir. Özellikle makyaj çantasına ne koyacağımız konusunda hep kararsız kalırız. Çünkü her türlü kötü ihtimale karşı mutlaka fazladan ürün yanımızda götürmek isteriz. Ama seyahat boyunca çok fazla makyaja zaman kalmayacağı için günlük sizi idare edecek ürünleri almanızda fayda vardır. Seyahate çıkarken yanınıza minik bir makyaj çantası alıp içerisinde en sevdiğiniz ve en fazla kullandığınız temel makyaj ürünlerini koymanız yeterli olacaktır.

Seyahate Çıkarken Makyaj Çantasında Neler Olmalı?

  • Seyahate çıkarken mutlaka yanınızda bir nemlendirici bulundurun. Gideceğiniz yerin hava koşulları cildinizin nem dengesini bozabilir. Cilt sağlığınızı korumak için mutlaka cildinize uygun küçük boy bir nemlendiriciyi yanınıza alın.
  • Günlük makyajda kullanmak üzere fondöten seçimi yaparken BB veya CC krem tarzı bir ürün almanızı öneririz. Bu ürünler özellikle yaz aylarında cildinizin daha doğal durmasını sağlarken hem de cildinizde ağırlık yapmayacaktır. Ayrıca bu ürünler genellikle güneş koruyucu özelliğe de sahiptir.
  • Makyaj ürünü olarak yanınıza almanız gereken diğer ürünler ise rimel, aydınlatıcı, iki renk ruj, makyaj çıkarıcı pamuk ve tonik olmalıdır.
  • Çantanızda mutlaka seyahat boy bir deodorant bulundurmayı da ihmal etmeyin. Seyahat boy ürünler hem yerden tasarruf sağlayacak hem de seyahatiniz boyunca size yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ