Sık İğne Tekniği Nasıl Yapılır ?

Sık İğne Tekniği Nasıl Yapılır ?

Merhaba sevgili arkadaşlar canımanne YouTube kanalına hoşgeldiniz

Sık iğne tekniği nasıl yapılır sorusuna cevap arayan arkadaşlarımız için hazırladığımız video anlatımını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bir çok örgü modelinde kullanılan ve yeni tığ işi yapmaya başlayan ve hiç bilmeyen hanımlarımıza oldukça yardımcı olacağını düşündük umarım faydalı bir çalışma olmuştur.

Yeni örgü modellerine başlayanlar için video anlatım oldukça fayda sağlayacaktır Tığ işi sık iğne uygulamasını yapmak isteyen arkadaşlarımız tığ seçimlerinde biraz sıkıntı yaşaya bilirler tığ seçimi elinize yatkın ve ip tercihinizin kalın ve ince oluşuna göre değişim göstere bilir. Aldığınız ip marklarının etiket kısmının arka yüzünde mutlaka tığ seçiminin bilgisi verilmektedir.

Sık iğne uygulaması gerek dantel işlerinde, veya örgü patik uygulamasında çok yapılan bir uygulama tercihidir. Lif modellerinde, en basit tığ işi modelinden en zor tığ işi modelinin bir bölümünde mutlaka yapılan bir uygulamadır. Sizler için yardımcı olabilecek yeni ve güzel video anlatımlarla karşınızda olmaya devam edeceğiz. Tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Sık İğne Tekniği Nasıl Yapılır ?

Sık İğne Tekniği Detayları

2,5 mm tığ tercihi edilmiştir.

Bebek yünü tercih edilmiştir.

Zincir ile başlayalım. 15 zincir çekelim üzerine sık iğne uygulamasını göstereceğiz. Yapımı oldukça kolay olan zincir üzeri uygulama olduğu için zincir içine batıp bir kezde çıkartalım.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz..
Her türlü soru görüş ve önerileriniz için sizleri her zamanki gibi videonun yorumlar kısmında bekliyor olacağız. videomuzu beğenip paylaşmayı unutmayın desteklerinizi bekliyoruz.
Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin…

Tığ işi, sık iğne uygulaması, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Sık İğne Tekniği Nasıl Yapılır ? VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ