Şık ve kolay örgü patik modeli yapımı

Şık ve kolay örgü patik modeli yapımı

Şık ve kolay örgü patik modeli yapımı çeyizlik patik örnekleri hepsi ve daha fazlası canimanne.com sayfamızda bulabilirsiniz.

Şiş işi patik modeli sevenler için şık ve kolay örgü patik yapılışı video anlatımlı olarak sizlerin beğenisinde olacaktır.

Kızlarımızın çeyizi içinde oldukça fazla yapılan örgü patik modelleri olmazsa olmazlardan annelerimiz özenle yapmaktadırlar. Şık ve kolay örgü patik modelini severek yapacağınızı düşünüyorum.

Örgü patik modelleri hanımlarımızın oldukça severek giydiği ev gezmelerinde bir birinden şık patik modellerini hanımlarımız ayaklarında sergiliyorlar. Sizlerde en güzel patik modellerini ve yapılışlarını yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Kolaylıkla yapabilirsiniz. Patik modellerinde istenilen ip markası tercih edilebilir. İsterseniz patik ipi veya normal bebek yünleri, örgü iplerinden yapılabilir. İp kalınlığına göre şiş tercihi olmasında fayda var. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Tekrar örgü patik örneklerinde görüşmek üzere hoşçakalın.

Şık ve kolay örgü patik modeli yapımı

Şık ve kolay örgü patik modeli detayları ve yapılışı

Şık ve kolay çeyizlik patik yapımı

37-38 Numara ayaklar için uygundur.

Malzemeler

1 yumak ören bayan dora patik ipi

3 Numara şiş tercihi edilmiştir.

Patik modelimize bilek kısmında 47 ilmek atarak başlanıyor her ayak numarası için 4 ilmek çoğaltıp azalta bilirsiniz ona göre 4 sıra fazladan ve ya daha az örerek ayarlaya bilirsiniz son derece kolay ve kullanışlı ip tercihi dilediğiniz gibi her hangi bi patik ipi tercih edebilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Şık ve kolay örgü patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ