Sıralı dişler örgü modeli yapımı

Sıralı dişler örgü modeli yapımı şiş örgü modelleri sevenler için çok güzel sıralı dişler örgü modelinin video anlatımlı olarak yapılışını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Örgü modelleri hanımlarımızın vazgeçemediği el işleri arasında birinci sırada gelmektedir. Bir çok örgü modelimiz sayfamızda sizler için bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek veya yazımızdaki linklere tıklayarak örgü modellerine ulaşabilirsiniz.

Yelek yapımı, hırka örgü modelleri arayanlar için sıralı dişler örgü modeli yapılışı oldukça güzel ve şık model olabileceğini düşünüyorum. Video anlatımlı olması sizlerin kolaylıkla yapmanıza yardımcı olacaktır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde bir çok örgü modelinin video anlatımı sayfamızda mevcuttur. Yapılışları oldukça kolay olan modellerimizi uygulaya bilirsiniz. Kendiniz için veya sevdiklerinize yapabileceğiniz örgü modelleri ortaya çıkacaktır. En güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Sıralı dişler örgü modeli yapımı

Sıralı dişler örgü modeli yapımı

Modelimizin yapımında 4.5 numara şiş tercih edilmiştir.

Nako elit baby ip kullanıyoruz. 2 sırada oluşan modelde 4 sıra düz örgü uyguladıktan sonra modeli koymaya başlıyoruz. İlk ilmeği boş alıp bir sonraki ilmekte bir ilmekten 3 ilmek çıkarıyoruz. Sonra tekrar 1 boş 1 bir ilmekten 3 ilmek çıkararak sıra sonuna kadar geliyoruz. Diğer sıraya geçtiğimizde altta boş olarak aldığımız ilmekleri yine boş olarak alıyoruz. 3 ilmek olan ilmekleri de 3 nü tek seferde örüyoruz. Sıra sonuna kadar geliyoruz modelimiz oluşmuş oluyor. 4 sıra düz örgü uyguladıktan sonra tekrar modelimizi koyuyoruz. Bu örgümüzü bütün örgü çeşitleriniz de uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü, örgüler ve el işleri, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Sıralı dişler örgü modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ