Sonsuzluk düğmeli haroşe bebek hırka yapımı

Sonsuzluk düğmeli haroşe bebek hırka yapımı düğme detayı oldukça güzel olan bebek hırka modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı haroşa tekniği ile örülmüş yakadan başlayan ve oldukça kolay olan hırka modelidir. Düğme detayları modelin görselliğini oldukça arttırmaktadır.

Bebek örgülerinde hırka modelleri oldukça sık örülen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Neredeyse dört mevsim kullanılan hırkalar olmazsa olamaz örgü kıyafetleri arasında yer almaktadır. Yeni model, farklı hırka modelleri her zaman aranmaktadır. Sitemizde hırka modellerini bulabilirsiniz.

Sonsuzluk düğmeli haroşe bebek hırka yapımı

1,5 ve 3 yaş için uyumludur.

2 Renk ip kullanımı

3,5 Numara şiş

Tığ

Dikiş iğnesi

Boncuk elyaf

Yapılışı: 60 İlmek atarak başlayalım, 11 ilmek örüp 1 arttırma yapalım, iki ilmek düz örgü örelim ve bir arttırma 7 ilmek kol için örelim 1 arttırma iki düz örgü 1 arttırma 16 ilmek arka için örelim, tekrar ajur yapalım düz ilmek ve kol için 7 ilmek tekrar arttırma işlemi 2 düz ilmek örüp 11 ilmek ön için örelim. Haroşa tekniği ile örelim, artırma ve ajur modelini örerek devam edelim.

Aynı mantıkla örerek 25 ajur olana kadar örelim.

Ön kısım için 38 ilmek

Kol için 57 ilmek

Arka kısımda 70 ilmek var.

Kol detayını örerek devam ediyoruz. İlk olarak kolları örüyoruz. Sonra arka ve ön kısımları örerek devam ediyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek hırkası, şiş örgü hırka, hırka modelleri örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Sonsuzluk düğmeli haroşe bebek hırka yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ