Su dalgası örgü modeli yapılışı

Su dalgası örgü modeli yapılışı

Su dalgası örgü modeli yapılışı çok amaçlı bir çok örnekte kullana bileceğiniz örgü modeli sizlerin beğenisi beklemektedir.

Şal modelinde uygulandığında harika bir görsellik ortaya çıkmaktadır. Tabi ki seçtiğiniz ip rengi veya seçilen ip tercihi de örneklerde örneği göstermek için oldukça önemli olmaktadır.

Su dalgası örgü modelini atkı yapımda uygulaya bilirsiniz çokta şık olacaktır. kızlarımızın çeyizi için annelerimiz severek öreceğini düşünüyorum. Sadece çeyizlik değil kendimiz içinde çok amaçlı olarak atkı yapabiliriz.

Hanımlarımız örgü modellerini severek yapmaktadırlar. Su dalgası örgü modelini nasıl bir örgü modelinde uygulayacaklarını bir çok arkadaşımız bilmektedir. Bilmeyen arkadaşlarımız içinde hangi modellerde uygulaya bilirler adına hatırlatma yapalım. Bebek battaniyesi, yelek modeli, şal, atkı olarak çok şık olarak kullana bileceğimiz örgü modelleri yapabiliriz.

Yeni ve farklı örgü modellerinde sizlerle birlikte olma dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Su dalgası örgü modeli yapılışı

Su dalgası örgü modeli detayları ve yapılışı

Atkı için simli patik ip markası tercih edilmiştir.

4 Numara tığ seçimi

19 katları artı 4 olacak şekilde başlıyoruz.

Tığımıza ikikez dolayıp 5 zincire batarak ikişer ikişer kapatıp üçte yukarı çıkalım. Aynı yuvaya batarak 5 dolgu yapıyoruz.

Tekrar tığımıza ikikez dolayıp bir zincir atlayıp bir sonrakine batalım. Bir boşluk atlayıp 9 tane 3 lü trabzan yapalım.

Yine tığımıza iki kez ilmek dolayıp bir sonraki zincire batalım. 5 kez aynı zincir yuvasına batarak trabzan yapalım. Aynısını tekrar yandaki zincire batarak 5 kez yuvaya trabzan yapalım.

9 Tane 3 lü trabzan yapalım. Sizler istediğiniz uzunlukta zincir çekerek boyutunu ayarlaya bilirsiniz. Detaylı anlatım için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklaya bilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz bizlerde çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni paylaşımlar oldukça önemlidir.

Su dalgası örgü modeli yapılışı video anlatımı izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ