Canım Anne

Süpürge Modelli Bebek Elbisesi Yapımı

Süpürge Modelli Bebek Elbisesi Yapımı

Örgü elbise modelleri nasıl örülür ? bebek elbise modelleri kaç ilmek başlanır ? bebek elbise örnekleri video anlatımı var mı ?

Süpürge modelli bebek elbisesi yapımı örgü bebek elbise sevenler için harika görseli olan şirin elbise modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Örgü bebek elbise modelleri annelerimiz tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Süpürge modeli bebek elbise modeli etek kısmı dilimli olan şık elbise modelidir. Şiş örgü modeli sevenler için kolay elbise modelleri arasında yer alan bebek elbise örneğidir. Video anlatımlı olması kolaylıkla uygulamanızı sağlayacaktır.

Farklı örgü bebek elbise modelleri sayfamızda oldukça geniş model sayısı bulunmaktadır. Yapılışları detaylı anlatımlı olarak sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Modellerimiz bir çok kişiye hitap eden modeller mevcuttur. Yazımızdaki linke tıklayıp inceleyebilirsiniz. Yeni paylaşımlarda tekar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Süpürge Modelli Bebek Elbisesi Yapımı

1.5 Yumak 250 metre 100 gram bebe örgü ipi

3.5 Yada 4 numara örgü şişi

2 Adet düğme

Elbise modeli iki parçadan oluşmaktadır.

Model başlangıcı için 103 ilmek ile başlayalım, etek kısmından başlanmaktadır. 5 Dilim süpürge modeli kurulmaktadır. İlk olarak 2 kenar ilmeği örüp, 2, 19, 1, 19,1, 19, 1, 19, 1, 19, 2 aralarda ayraç kullanımı yapalım.

Model anlatımında ilk 2 ilmek ve son 2 ilmek düz örgü, devamında süpürge modelinin kurulumuna başlanmaktadır. Modelin detaylı anlatımı ve yapılışı için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bebek elbise modelleri, örgü bebek elbise yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

ELİF PİRENVİSE Bebeğim örgülerim youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Süpürge Modelli Bebek Elbisesi VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ