Tavşanlı Motifin İşleme Yapılışı

Tavşanlı Motifin İşleme Yapılışı

Tavşanlı Motifin İşlemesinin Yapılışını www.canimanne.com sitesi takipçilerinin isteği üzerine anlatımı yapılmıştır. Tavşanlı bebek battaniyesinin yapılışını önceki videolarımızda paylaşmıştık. Ancak takipçilerimizden gelen bir soru üzerine bu videoyu anlatıma aldık. Yaptığımız bu motifin battaniyemize nasıl işleme yapıldığını bu videoda sizler ile paylaştık. Tunus işi Tavşanlı motifin yapılışı ile ilgili işleme yapımını videolu olarak anlatılmıştır. Hepinize kolay gelsin.

Tavşanlı Motifin İşleme Yapılışı Youtube’dan İzleyin

Tavşanlı Motifin İşleme Yapılışı İzlesene’den İzleyin

Tüm videolarımıza mobil uygulamamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Her türlü konular ile ilgili soru öneri ve yorumlarınız için uygulamamızı kullanmanızı öneriyoruz. Tüm sorularınıza uygulama üzerinden cevap verilecektir. Uygulamamızın adı “Örgü Modelleri – Canım Anne” Uygulama linkleri:
Google Play (Android) ► http://goo.gl/VHme4w
Apple Store (IOS) ►http://goo.gl/eRWsbs

örgü, dıy, tavşanlı bebek battaniyesi, tunus işi bebek battaniyesi, tavşanlı battaniye, tavsanli battaniye, tunus işi bebek yeleği yapımı, tavsanli yelek, tavşanlı battaniye yapilisi, tunus işi battaniye, tavsanli bebek battaniyesi, orgu islemesi, tavşanlı yelek modelleri, tavsanli bebek bataniyesi, motifli battaniye yapılışı, tavsanli bebek yelegi, bebek battaniyesi, yakadan başlamalı bebek yeleği yapılışı, el işlemeleri, tavsanli bebek yelegi modelleri

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ