Tek parmak eldiven yapımı

Tek parmak eldiven yapımı

Tek parmak eldiven yapımı özellikle örümcek adam figürlü olması erkek çocuklarının en sevdiği çizgi film karakteri olması eldiven modelimiz ufaklıkları fazlasıyla mutlu edeceğini düşünüyorum. Güzel hediyeler için çocuklarımızdan başlamaya ne dersiniz?

Hem çocuklarımızın yüzü gülsün hemde elleri ısınsın kış çoktan geldi eldivenimiz küçülmüş olabilir bugün iplerimizi almaya gitmenin vakti gelmiş olabilir modelimiz çok güzel yapılmaya değer, farklı renklerde yada tam örümcek adam renklerini kullanarak çocuklarımıza sürpriz yapabilirsiniz.

Eldiven modelimiz kız çocukları için farklı renklerde örümcek adam yerine çiçek detayları yaparak örmeniz mümkündür çokta şık güzel olacaktır. Renkli pullar kullana bilirsiniz. Bir sürü alternatif olabilir.

İp markası sizlerin tercihine kalmıştır istediğiniz marka ipleri kullana bilirsiniz. Tığ seçimleri ipleriniz kalınlığı ve inceliğine göre değişim gösterecektir. Tığ işlerini seviyorsanız oldukça kolaylıkla yapabileceğiniz bir tığ işi örgü modelidir.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için detaylı video anlatımıyla kolaylıkla çocukları ve kuzeni yeğenleri için hala, teyzeler, sizleri de video muza bekliyorum. En güzel armağan kendi yaptığımız el emekleri olduğunu düşünüyorum. Şimdiden hepinize çok kolay gelsin.

Yeni güzel, şık örgü modellerinde tekrar buluşmak üzere, üşümeyen küçük ellerde örümcek adamlı eldivenler içinde minikler görmek dileğiyle sevgiyle güzelliklerle kalın hoşçakalın…

Tek parmak eldiven yapımı

Örgü eldiven yapılışı

Çocuk eldiven yapımında 2 numara tığ seçimi kullanılmıştır.

Nako lüks minnoş ip tercih edilmiştir.

Üst kısmındaki örümcek ağı detayları ve göz kısımları sonradan eldiveni yapılmıştır.

Çocuğunuzun yaşına göre trabzan sayılarını artırıp eksilte bilirsiniz.

Örülen eldiven modelimiz 6,7,8, yaş gurubun çocukları için rahatlıkla olabilecek büyüklüktedir.

Örgü modelleri, örgü ve el işleri, eldiven örgü modelleri, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklayarak ulaşa bilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşım beğeni yaparak desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için beğeni paylaşım oldukça önemlidir.

Örümcek adamlı çocuk eldiveni yapılışı video anlatımlı olarak izleyerek yapabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel eldiven yapımı için çok teşekkür ediyorum.

Farklı eldiven modelleri için sizlerin en çok beğendiğiniz örgü yarım eldiven yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız

Tek parmak eldiven yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ